tlmApp
TLM Reliable Service
Безкоштовний додаток для Android
Встановити
+38 050 825 36 17+38 063 422 58 83
ЗвідкиКуди
Деталі
одиниць
тонн
ЗвідкиКуди
Деталі
одиниць
тонн
Звідки
Деталі
одиниць
тонн
ЗвідкиКуди
Деталі
одиниць
тонн

Нова функція TLM Reliable Service — сповіщення на Email

29 грудня

З 28 грудня користувачі сервісу TLM Reliable Service почали отримувати сповіщення на електронну пошту з оптимальними пропозиціями для відправлення та перевезення вантажів.

Це працює дуже просто:

  • Користувач залишає заявку, вказуючи необхідні параметри вантажу, дату відправлення тощо.
  • Система автоматично знаходить експедиторів/перевізників, здатних виконати відповідне замовлення, та надсилає пропозиції на електронну адресу користувача.

«Ми створили TLM Reliable Service для оптимізації контейнерних перевезень в Україні. Наші клієнти вже переконалися, що для пошуку перевізника або експедитора не потрібно робити багато дзвінків. З новою функцією цей процес став ще простіше: залишаєш заявку, отримуєш пропозицію на пошту, укладаєш договір», — зазначив Олег Хайлов, сo-founder TLM Reliable Service.

Послуга може бути корисною для тих, хто планує перевезення заздалегідь, але ще не визначився з перевізником/експедитором. TLM буде надсилати пропозиції, з поміж яких клієнт зможе обрати оптимальний для себе варіант. Окрім цього, з новою функцією не потрібно витрачати час, постійно переглядаючи список усіх заявок в сервісі.

Нагадаємо, що 7 грудня передовий онлайн-сервіс контейнерних перевезень TLM Reliable Service запустив нову послугу — «Персональний менеджер».