tlmApp
TLM Reliable Service
Безкоштовний додаток для Android
Встановити
+38 050 825 36 17+38 063 422 58 83
ЗвідкиКуди
Деталі
одиниць
тонн
ЗвідкиКуди
Деталі
одиниць
тонн
Звідки
Деталі
одиниць
тонн
ЗвідкиКуди
Деталі
одиниць
тонн

Аналогів немає навіть у Європі: в Україні запрацював унікальний логістичний сервіс

29 листопада

21 листопада 2017 року в Україні почав працювати онлайн-сервіс контейнерних перевезень, створений компанією TLM (Transportation, Logistics, Management).

TLM Reliable Service — це інноваційний сервіс, який дозволяє компаніям ефективно співпрацювати одна з одною. Подібних онлайн-ресурсів ще не було в Україні та Європі.

Сервіс пропонує зручний та швидкий пошук заявок та компаній, які бажають відправити або транспортувати вантаж, відповідно до заданих параметрів. Також платформа дозволяє залишити заявку та отримувати пропозиції автоматично на електронну пошту.

Система дозволяє працювати без посередників, що робить її вигідною та прозорою для користувачів.

Кожна компанія, реєструючись у сервісі, проходить відповідні перевірки в єдиному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань за допомогою онлайн-ресурсу Міністерства юстиції України. Окрім цього, вже впроваджується система рейтингового оцінювання, завдяки якій можна буде відстежувати репутацію компаній.

«Я понад 10 років працюю у цій сфері, знаю усі особливості ринку перевезень. Ми постійно працюємо над поліпшенням поточного функціоналу сервісу, а також додаванням нових можливостей», — зазначив Олег Хайлов, сo-founder TLM Reliable Service.

Послугами сервісу можна користуватися безкоштовно. Доступні додатки для iOS та Android.